Finał powiatowy w mini piłce koszykowej chłopców szkół podstawowych

               Na hali sportowej im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Sierpcu rozegrano finał powiatowy w mini piłce koszykowej chłopców szkół podstawowych. Do rywalizacji przystapiło pięć szkół; grano każdy z każdym 3×7 minut. Bezapelacyjne zwycięstwo w zawodach odniosła Szkoła Podstawowa nr 2 z Sierpca, która wygrała wszystkie mecze, zdobyła złote medale i zakwalifikowała się na zawody międzypowiatowe.Gratulacje dla chłopców i ich opiekunów.

Wyniki:

SP Nr 2 Sierpc – SP Szczutowo 24:10

SP Nr 2 Sierpc – SP Goleszyn 36:0

SP Nr 2 Sierpc – SP Zawidz 9:4

SP Nr 2 Sierpc – SP Nr 3 18:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.Szkoła Podstawowa Nr 2 Sierpc 8 pkt 97:16 st.koszy 2.Szkoła Podstawowa Szczutowo 6 53:42 3.Szkoła Podstawowa nr 3 Sierpc 4 43:29

SP Nr 2 Sierpc w składzie: Mateusz Wojciechowski, Kacper Turalski, Kamil Laskowski, Alan Mazuchowski, Michał Kunda, Karol Okraszewski, Dawid Lisicki, Tomek Stępczyński, Marcin Chrzanowski, Jakub Klimarczyk, Patryk Okoński, Maciek Turowski, Wiktor Mikulski

Opiekunowie:

Marcin Nowakowski

Dariusz Malanowski