Ferie na Sportowo

W pierwszym tygodniu ferii pan Dariusz Malanowski oraz pan Marcin Nowakowski prowadzili zajecia sportowe dla uczniów naszej szkoły pod hasłem “Ferie na Sportowo”. Zajęcia odbywały się nie tylko na hali sportowej przy SP 2 ale także na Miejskim Lodowisku. Zajęcia te na hali oraz na lodowisku cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły, na zajęciach tych mogli doskonalić swoje umiejętności w grach zespołowych tj. piłka ręczna, piłka nożna, siatkówka oraz jedni doskonalili a inni stawiali pierwsze kroki na łyżwach. Opiekunowie p. Dariusz Malanowski i p. Marcin Nowakowski dziękują za dużą frekwencję na organizowanych przez nich zajęciach oraz pomoc na lodowisku paniom Agnieszce Malanowskiej i Katarzynie Burczyk,  które pomagały stawiać pierwsze kroki uczestnikom na lodowisku.