Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej

W dniu 20.02.2018 w hali przy SP2 w Sierpcu, cztery szkoły podstawowe wzięły udział w powiatowych igrzyskach młodzieży szkolnej w mini piłce siatkowej. Turniej rozegrano systemem ”każdy z każdym”. Bezapelacyjnie najlepsi byli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Sierpca , którzy wygrali wszystkie swoje mecze w bardzo przekonywującym stylu nie tracąc nawet seta. Brawo i gratulacje dla chłopców.

WYNIKI ZAWODÓW

SP NR 2 SIERPC – SP LELICE     2:0

SP NR 2 SIERPC – SP SZCZUTOWO  2:0

SP NR 2 SIERPC – SP NR 3 SIERPC  2:0

Klasyfikacja końcowa

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC      6 pkt     6:0 st.setów

2. SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO    4             4:4

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA LELICE                2             3:4
  1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC     0            1:6

SP NR 2 SIERPC – Tomek Stępczyński, Kacper Turalski, Kuba Wolski, Mateusz Wojciechowski, Bartek Kęsicki, Patryk Okoński, Alan Mazurowski, Kuba Klimarczyk, Kamil Laskowski, Karol Okraszewski – opiekunowie Marcin Nowakowski i Dariusz Malanowski.