Wyniki Szkolnego Konkursu Biblijnego – św. Mateusz i jego Ewangelia

22 lutego 2018 r. odbył się w  szkolny  Konkurs  Biblijny  pt.” św. Mateusz i Jego Ewangelia”.                                            Wyniki: I miejsce: Alicja Sulkowska kl. V b                                                                                                                                          II miejsce: Maja Laskowska kl. V d                                                                                                                                         III miejsce: Oliwia Gwardiak kl. V d                                                                                                                                   Te uczennice reprezentowały naszą szkołę w etapie dekanalnym.

 

Beata Okraszewska