Powitanie Wiosny

Z okazji powitania Wiosny w kl.  IV – V odbył się turniej “Ja też mam Talent” – prowadzenie: p. Dorota Gumińska, p. Aleksandra Rogowska.

Klasy szóste i siódme uczestniczyły w Gimnazjum Miejskim w konkursie powitania Wiosny na wesoło „Jaka to melodia ?”. Przedstawiciele klas zgadywali piosenki, niektóre utwory zostały zaśpiewane przez naszych artystów a publiczność dobrze się przy nich bawiła. Spotkanie uświetniły swoim występem tanecznym uczennice klas siódmych.

I miejsce: klasa 7c.
Klasę reprezentowała: Natalia Mikucka.

II miejsce: klasa 7b klasę reprezentowała: Dominika Strześniewska

III miejsce: klasa 6a  Klasę reprezentowała: Lidia Tucholska

W role prowadzącego wcielił się p. Wiesław Dołasiński. Organizatorki spotkania p. Agnieszka Opolska, Marta Duda i Marta Turalska.