Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

W dniu 23 marca 2018 w naszej hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Sierpeckiego w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji o mistrzostwo powiatu przystąpiły tylko cztery szkoły Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sierpcu, Szkoła Podstawowa w Goleszynie, Szkoła Podstawowa w Zawidzu Kościelnym oraz jako współorganizator Szkoła Podstawowa Nr 2.

Chłopcy z naszej szkoły jak co roku uchodzili za faworytów tego turnieju. W trakcjie turnieju pokozali że miano faworyta nie deprymuje ich i pewnie pokonali wszystkie reprezentacje szkół które zgłosiły się do turnieju.

Walce na parkiecie przygladał sie v-ce przewodniczący Rady Rodziców SP Nr 2 pan Mariusz Turalski, który dokonał zamkniecia zawodów i wręczenie pucharów oraz medali.

Wyniki z poszczególnymi szkołami:

SP Nr 2 – SP Nr 3              11:3

SP Nr 2 – SP Zawidz.       15:8

SP Nr 2 – SP Goleszyn     15:2

Chłopcy wygrywając turniej awansowali na zawody Międzypowiatowe które odbęda sie w Płocku 24 kwietnia, gdzie naszą szkołe bedą reprezentować dwie drużyny, drużyna dziewcząt i drużyna chłopców z rocznika 2005 i młodszych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład zwycięskiej drużyny:

Kacper Turalski, Tomek Stępczyński, Jakub Klimarczyk, Jakub Kwiatkowski, Mateusz Wojciechowski przedstawiciele klasy 6D, Alan Mazuchowski z klasy 6C, Jakub Wolski i Patryk Okoński z klasy 6B, Marcin Chrzanowski z 6A oraz z klasy 5 D Jakub Twardowski i Dawid Lisicki.

Opiekun: Marcin Nowakowski