Turniejada Przedszkolaków

W dniu 17 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu odbyła się Turniejada  Przedszkolaków. W zawodach sportowych brały udział grupy 5, 6 laków z Sierpeckich Przedszkoli, zerówki  ze Szkoły Podstawowych nr 2 i 3 oraz ze Szkoły Podstawowej w Goleszynie. Uroczystą paradę wszystkich uczestników poprowadziła szkolna maskotka- Miś Uszatek. Imprezę prowadziła pani Dorota Gumińska. Mali sportowcy z ogromnym zaangażowaniem przystąpili do sześciu konkurencji. Turniejadę  uatrakcyjnił występ Róży Maciejewskiej z klasy I d oraz zespół Red Dance z klasy I a. Dzieci rywalizowały ze sobą pamiętając o zasadzie fair play. W trakcie rywalizacji rozbrzmiewały gromkie brawa i panowała wspaniała atmosfera. Po zakończeniu zawodów uczestnicy nagrodzeni zostali dyplomami oraz słodką niespodzianką.