Szkolny Konkurs Recytatorski ,,100 Rocznica Odzyskania Niepodległości w Poezji”

W dniu 19 kwietnia 2018 r. przeprowadzono Szkolny Konkurs Recytatorski,, 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości w poezji”. Do konkursu przystąpili uczniowie z klas I-VII.

W kategorii I- III wystąpiło łącznie 18 osób, z klas I – 11 uczniów, z klas III- 7 uczennic. W wyniku przesłuchań jury w składzie: Agnieszka Malanowska, Alicja Stopińska, Magdalena Szmigielska przyznało następujące nagrody:

I miejsce – Lena Węglarek kl. IIId

II miejsce – Zuzanna Wojas kl.III  d

III miejsce ex equo-  Alicja Kaniecka kl.III a i  Wiktoria Siwińska kl. III  d

Z grupy uczniów kl. I na szczególne wyróżnienie zasłużyły:

Kinga Obuchowicz kl.Ib

Anna Malanowska kl.Ia

Róża Maciejewska kl.I d

Laura Ziemińska kl. Id

W kategorii klas IV-VII wystąpiło łącznie 10 osób. Z klas IV -4 osoby, z klas V- 3 osoby, VI- 2 osoby, a z  klasy VII -1.

Uczniowie nagrodzeni to:
I miejsce – Natalia Linowska kl.VIIb

II miejsce – Szymon Sikorski kl. VIc

III miejsce – Jakub Kwiatkowski kl. VI d

Nasz konkurs był jednocześnie eliminacjami do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego,, Pięknie być człowiekiem”. Nagrodzeni uczniowie będą reprezentować szkołę na eliminacjach miejskich w dniu 26 kwietnia 2018r.