Międzyszkolny Konkurs w 450 rocznicę śmierci św. Stanisława Kostki

W dniu 26 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs w 450 rocznicę śm. Stanisława Kostki. Przybyli zaproszeni goście: dziekan, proboszcz parafii św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu ks. Sławomir Zalewski, proboszcz parafii św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu ks. Tomasz Kadziński, dyrektor naszej szkoły: Hanna Kurta, Anna Trzcińska.

W rywalizacji brało udział pięć grup.

I miejsce zajęła grupa ze SP2 Sierpc  w składzie: Oliwia Gwardiak, Alicja Sulkowska, Adrian Jastrzębski   

II miejsce zajęła grupa z I Prywatnej Szkoły Publicznej w Sierpcu wskładzie: Nina Mosakowska, Anna Skwierowska, Sebastian Koziorowski, Helena Piotrowska                                                                                                                                               
III miejsce zajęła grupa ze SP2 Sierpc w składzie: Szymon Sikorski, Tomasz Stępczyński, Kacper Szulczewski. Gratulacje 🙂