“Postawmy Hanię na nogi”

Podczas pikniku rekreacyjnego „OPERACJA SIERPC 2018” Szkolne Koło Wolontariatu „Jeden Drugiemu” przy współpracy Fundacji Odzyskać Radość zbierało fundusze dla dziewięcioletniej Hani, która jest sierota i przebywa w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Kraszewie.  Od 25 kwietnia 2018 roku Hania na podstawie podpisanego porozumienia należy do  społeczności Szkoły Podstawowej nr 2. Jak powiedziała podczas pikniku pani wiceprezes Fundacji Odzyskać Radość Katarzyna Stępińska” składając drobny datek sierpczanie stali  się również jej rodziną” SKW ‘Jeden Drugiemu” składa serdeczne podziękowanie Panu Burmistrzowi Jarosławowi Perzyńskiemu, Pani Marzannie Łabędzkiej, Pani Wiceprezes Katarzynie Stępińskiej, Koordynatorowi FOR Magdalenie Kowalskiej, Wojsku Polskiemu, żołnierzom Rafałowi, Robertowi, Mateuszowi i Dariuszowi , pani dyrektor Hannie Kurcie, panu wicestaroście Wojciechowi Rychter, nauczycielom Magdalenie Wysockiej i Weronice Marcinkowskiej, Pani Katarzynie Rutkowskiej, Pani Monice Słom ińskiej, wolontariuszom klasy 4a Julii Janiszewskiej i Gabrysi Liszewskiej, wolontariuszom klasy 4b Mai Będzikowskiej, Amelce Liszewskiej, Kai Paczkowskiej, Kindze Kowalkowskiej, Jakubowi Michalskiemu, Sebastianowi Obrębskiemu, Kacprowi Rutkowskiemu, Mikołajowi Zakrzewskiemu i WSZYSTKIM za okazane SERCE. Zebraliśmy kwotę 2.426zł i 3 grosze.

To pierwsza akcja pod hasłem “Postawmy Hanię na nogi “. Tym bardziej cieszymy się,  że tak wiele osób przyłączyło się do nas i okazało swoje piękne serce.

Beata Karkusz