Kolejni uczniowie zaangażowani w szkolny wolontariat

Każdy wie jak szlachetna jest idea wolontariatu, ale gdy uczniowie naszej szkoły sami organizują pomoc porzuconym i niepełnosprawnym dzieciom to jest to prawdziwe świadectwo ich dobroci i szlachetnego serca. Nasze serca zabiły mocniej, gdy dziewczynki z klasy VII B zgłosiły się do opiekuna wolontariatu z propozycją i chęcią pomocy. Dominika Strzesniewska i Natalia Linowska postanowiły zorganizować kiermasz domowych wypieków. W tym przedsięwzięciu wsparły je Maja Kaczmarek, Aleksandra Grabowska i Oliwia Misztal, które także przygotowały apytyczne słodkości. Podczas akcji pomagali: Anna Łukowska i Maja Wesołowska oraz Kacper Janiszewski z kl. 7 a. Wolontariuszom udało się zebrać kwotę 286 zł i 66gr , którą zamierzają przeznaczyć na zakup produktów z listy “Kacha dla Dzieciaka ” dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Kraszewie. Jesteśmy niezmiernie dumni z postawy naszych uczniów.