Nauczyciele, pracownicy dzieciom – przedstawienie teatralne “Królewna Śnieżka :) 

Narratorzy: Weronika Marcinkowska i Dorota Gumińska.                                                                                                                          Obsada: Śnieżka-Agnieszka Tomaszewska, Królowa – Macocha – Agnieszka Stankiewicz, Książę – ks. Łukasz Szymański.                Służące: Aleksandra Rogowska i Magdalena Szmigielska, Księżna Baśni- pani dyrektor Anna Trzcińska, Czerwony Kapturek – Katarzyna Burczyk, Wilk- Marek Gadziński, Gajowy- pani dyrektor Anna Ostrowska, Lustereczko- Magdalena Wysocka.                Strażnicy: Joanna Jankowska i Wioletta Rydzeńska.                                                                                                                        Krasnoludki: pani dyrektor Hanna Kurta, ks. Mateusz Stępka, Agnieszka Malanowska, Iwona Mazurowska, Beata Karkusz, Ewa Doliwa, Krystyna Skowrońska.

Reżyser: Aleksandra Rogowska.                                                                                                                                                               Dekoracje: Joanna Gąsiorowska, Dorota Dudzińska, Agnieszka Borowiecka.                                                                                              Muzyka: Marcin Kowalczyk