Nagroda Burmistrza Miasta Sierpc ‘2018 i podsumowanie konkursu plastycznego i fotograficznego

19 czerwca 2018r. w Centrum Kultury i Sztuki, po raz osiemnasty, odbyło się wręczenie Nagród Burmistrza Miasta Sierpc dla wyróżniających się uczniów z sierpeckich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uczniowie uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpc – Natalia Linowska kl. VII b, Barbara Lewandowska kl. VII c, Zuzanna Dul kl. VI d, Julia Tybuszewska kl. V a.

VII Konkurs Plastyczny “Pragnę by w Sierpcu za pięć lat powstał….”

I miejsce – Amelia Babecka kl. III e

III miejsce – Laura Czapiewska kl. I b

IX Konkurs Fotograficzny “Sierpc w moim obiektywie” pod hasłem “Sierpc miastem przedsiębiorczości”

I miejsce – Wiktor Kaczyński kl. V a

II miejsce – Dominika Strześniewska kl. VII b

III miejsce – Rafał Rzeszotarski kl. IV c