“Mimo wakacji nasz wolontariat w akcji”

Podczas III Kasztelańskiego  Festiwalu Smaków Wolontariat naszej szkoły zjednoczył siły, aby pozyskać środki na operację nóżki półtorarocznej Alicji podopieczne Fundacji Odzyskać Radość, której domem jest Zakład Opiekuńczo Leczniczy w Kraszewie.

Przy współpracy Fundacji i ogromnym zaangażowaniu  p. Koordynator Magdaleny Kowalskiej z inicjatywy Burmistrza Miasta Sierpc      p. Jarosława Perzyńskiego i pomocy p. Marzanny Łabędzkiej nauczyciele wolontariusze: p. Dorota Dudzińska,  p. Weronika Marcinkowska, p. Agnieszka Tomaszewska, p. Wioletta Rydzeńska, p. Joanna Jankowska, p. Beata Karkusz wraz z uczniami wolontariuszami z kl. IV b Oliwią Kowalkowską, z kl. V b Mają Będzikowską, Klaudią Bartlewską, Amelią Liszewską, Kingą Kowalkowską, Igorem  Nawrockim, Jakubem Michalskim, Kacprem Rutkowskim, Jakubem Wojtasem, Kamilem Strużewskim, z kl. VI a Jakubem Rutkowskim oraz z kl. VIII b Klaudią Borucką, Mają Kaczmarek, Dominiką Strześniewską pod bacznym okiem rodziców wolontariuszy p. Małgorzaty Będzikowskiej,  p. Katarzyny Rutkowskiej, p. Marty i Patryka Wysockich kwestowali dla tej małej kruszyny, której przyszłość  łączy się nabyciem sprawności chodzenia, a możliwe jest to tylko po kosztownej operacji nóżki.