U Hani na urodzinach byli goście i jej „rodzina”

13 sierpnia 2018 roku Szkolny Klub Wolontariatu „Jeden drugiemu” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu odwiedził w Kraszewie Hanię tym razem z okazji jej dziewiątych urodzin. Jubilatka wraz z innymi dziećmi i ich opiekunami z niecierpliwością oczekiwała na nasze przybycie . Ogromną radość i wzruszenie wywołały u dziewięciolatki i jej „małych gości” niespodzianki przez nas przygotowane. Urodzinowe przyjęcie rozpoczęło się od wniesienia kolorowych balonów, które wywołały ogromną euforię u dzieci. Następnie Hania zdmuchnęła 9 świeczek znajdujących się na oryginalnym różowym torcie. Jak na dziecięcą imprezę przystało toast wznieśliśmy bezalkoholowym  szampanem i odśpiewaliśmy „Sto lat”. Po czym Hania otrzymała od całej „dwójkowej” społeczności uczniowskiej prezent. Nie zapomnieliśmy również o pozostałych dzieciach, które zostały obdarowane dużym kartonem słodyczy. Pani Dyrektor Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w  Kraszewie w imieniu Jubilatki poczęstowała tortem i sokiem gości. Tort bardzo smakował wszystkim i nie zauważyliśmy, kiedy zniknął z talerzyków. Po przyjęciu i pamiątkowej fotografii z Hanią nastąpiła chwila na wspólną  zabawę. Niestety czas mijał nieubłagalnie i musieliśmy, choć z wielką niechęcią, rozstać się z gospodarzami. Zarówno sam pobyt w Kraszewie jak i przyjęcie niespodzianka dla Hani wywołały nie tylko u dzieci ale także u nas niezapomniane wrażenia. Nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, w jaki sposób nawet niewielki gest dobroci może sprawić tak ogromną  małym dzieciom.