I Sierpecki Turniej Tańca Sportowego

I Sierpecki Turniej Tańca Sportowego W dniu 14 października 2018 roku na hali im Zdzisława Krzyszkowiaka odbył się Turniej Tańca Sportowego zorganizowany przez MMOD OSP Sierpc, Alizma Mażoretki Sierpc, Mazowsze Serce Polski. Naszą szkolę reprezentowały trzy zespoły taneczne. Wszystkim towarzyszyły wielkie emocje, ale dzielnie wspierała nas Pani Dyrektor Hanna Kurta i Rodzice. Udało się!!! Trzy razy stanęliśmy na podium zdobywając trzy razy I miejsce. W kategorii Kadeci Dance Formacje Zespół taneczny “Red Dance” z klasy II a z opiekunem Weroniką Marcinkowska – I miejsce Zespół ” Crazy B” z klasy II b z opiekunem Beatą Karkusz – I miejsce.        W kategorii Juniorzy Dance Formacje Zespół “Mini Stars” z klasy V b z opiekunem Beatą Karkusz – I miejsce. Podczas Turnieju pracowali też wolontariusze z naszej szkoły. Dziewczynki z klasy VIII c – Kinga Kozłowska,Natalia Mikucka, Nadia Szychułda, Basia Lewandowska zadbały, aby tancerze i goście mogli coś zjeść, napić się i czuć się bezpiecznie podczas turnieju.