Międzypowiatowe sztafetowe biegi przełajowe rejonu płockiego

W dniu 16.10.2018 w Podgórzu odbyły sie Międzypowiatowe sztafetowe biegi przełajowe rejonu płockiego. Naszą szkołę reprezentowały trzy sztafety, mimo że powinny być cztery ale nie wszyscy chlopcy z rocznika 2004 i 2005 stawili sie na zbiórce.
Zawody stały na bardzo wysokim poziomie ale dziewczęta z klas 7 i 8 nie dały szans innym szkołom podstawowym i gimnazjom zdobywając zlote medale i awansując na Mistrzostwa Mazowsza. Pozostałym sztafetom troszkę zabrakło szczęścia i uplasowały sie odpowiednio na 3 miejscu chlopcy z rocznika 2006 i młodsi przegrywająć walkę o srebrny medal i awans na zawody mazowieckie na ostatniej dziesiątej zmianie oraz dziewczęta z rocznika 2006 i młodsze zajęly 4 miejsce minimalnie przegrywając walkę o medal brązowy.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów a dziewczętom medalu na Mistrzostwach Mazowsza.

Marcin Nowakowski
Agata Urbańska