Mistrz Pięknego Czytania – 2018

Szkolny Mistrz Pięknego Czytania

W dniu 22 października w bibliotece szkolnej odbył się IV SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA 2018 dla uczniów z klas II i III. Celem konkursu jest rozbudzanie pasji czytania, doskonalenie umiejętności czytania, popularyzacja literatury dziecięcej oraz wdrażanie do zdrowej rywalizacji. W konkursie wzięło udział 8 uczniów z klas II i III Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, którzy wygrali eliminacje klasowe: Kamil Brzyski z klasy II a, Ignacy Szałkucki z klasy II b, Karolina Kotelba z klasy II b, Zofia Gąsewicz z klasy II c, Adrian Kapela z klasy III a, Piotr Nadrowski z klasy III a Adam Wierzbicki z klasy III b, Michał Wicling z klasy III b.

W kategorii klas drugich

* Tytuł Mistrz Pięknego Czytania 2018 otrzymał Ignacy Szałkucki z klasy II b

* Tytuł Wicemistrz Pięknego Czytania 2018 otrzymała Zofia Gąsewicz z klasy II c

W kategorii klas trzecich

* Tytuł Mistrz Pięknego Czytania 2018 otrzymał Adam Wierzbicki z klasy III b

* Tytuł Wicemistrz Pięknego Czytania 2018 otrzymał Piotr Nadrowski z klasy III a

Gratulujemy zwycięzcom