Skradły nasze serca….

Dzieci z Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Kraszewie od dawna goszczą w sercach naszej społeczności. Wolontariusze naszej szkoły starają się odwiedzać je systematycznie. Była tam też  Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, a ostatnio wybrali się również rodzice. Po rozpakowaniu przywiezionych rzeczy Pani dyrektor Marta Samoraj opowiedziała rodzicom o funkcjonowaniu tej placówki, a także o codziennym życiu przebywających tam dzieci. Reakcje słuchających były bardzo szczere. Radość mieszała się ze smutkiem i łzami. Na koniec bezcenna okazała się zabawa  z dziećmi. Ich uśmiechy i “przytulaski” na długo zostaną naszych sercach.

Wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do zorganizowania tej akcji  serdecznie dziękujemy.

Beata Karkusz