Październik w świetlicy szkolnej ‘2018

W październiku w świetlicy szkolnej prowadziłyśmy pogadanki na tematy: “Cechy dobrego przyjaciela”, “Czego oczekujemy od nauczyciela”, “Święto Wszystkich Świętych”.

Przygotowywałyśmy uczniów do świetlicowego konkursu “Bezpiecznie poruszam się po drodze”. Dzieci poznały podstawowe znaki drogowe, zasady przejścia przez ulicę, rozwiązywały zagadki i zadania związane z ruchem drogowym. Dzieci wykonały prace plastyczne: “Baletnice z liści”, “Jesienne drzewa”, “Znicze”, “Krajobrazy jesienne”, “Grzyby”.

Wspólnie z uczniami przygotowaliśmy kwiaty “Róże z bibuły”, którymi dzieci obdarowały nauczycieli z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej.

Dzieci spędzały czas w świetlicy uczestnicząc w zabawach ruchowych i integracyjnych.