Gala rozstrzygnięcia miejskich konkursów – 100. rocznica Odzyskania Niepodległości

Gala rozstrzygnięcia miejskich konkursów

Konkurs Fotograficzny “1918 – Pamiętamy”

I miejsce: Kacper Babecki kl. II b,  Amelia Witkowska kl. VII b,

II miejsce: Adam Dołkowski kl. II b,  Lena Piątkowska kl. 4c,  Oliwia Kopycińska kl. VII c

III miejsce: Alicja Sulkowska kl. VI B, Jakub Kwiatkowski kl. VII d

Wyróżnienie: Laura Landoch kl. 6b, Lena Piórkowska kl. 4c, Adam Ostrowski kl. 4c, Miłosz Dębski kl. 5d, Mateusz Olszewski kl. 5d, Bartosz Wiśniewski kl. 5d, Dominik Dołasiński kl. 5a, Wiktor Kaczyński kl. 6a,Babecka Amelia kl. 4e, Zalewski Jan Jakub kl. 1 c

Konkurs multimedialny “Drogi do Niepodległości” – II miejsce : Wiktor Kaczyński kl. VI a, Natalia Linowska kl. VIII B,                              III miejsce: Bartosz Wiśniewski kl. Vd   Wyróżnienie: Zuzanna Dul kl. VII d

Konkurs plastyczny „Namaluj historię” oddział przedszkolny: Sebastian Chojnacki, Gabriela Rycharska, Jakub Skorłutowski