Eliminacje rejonu płockiego w turnieju “Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku”

W dniu 22.11.2018 r. zostały rozegrane eliminacje rejonu płockiego w turnieju “Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku”. W eliminacjach wzięło udział sześć drużyn, w tym reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu. Chłopcy reprezentujący naszą szkołę nie mieli sobie równych, wygrywając wszystkie pięć meczów. W całym turnieju strzelili 17 bramek i stracili tylko 3. W efekcie wywalczyli awans do kolejnego etapu rozgrywek, czyli turnieju na szczeblu wojewódzkim. Naszą szkołę reprezentowali:

Sebastian Obrębski, Marcel Żendarski, Antek Woliński, Jan Juszczyk, Radek Mikucki, Kuba Michalski, Mateusz Bogucki, Jakub Twardowski, Kacper Rokicki i Jakub Pacek.

Zawodnikom życzymy dalszych sukcesów na turnieju wojewódzkim i awansu do turnieju finałowego rozgrywanego w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Marcin Nowakowski