Mikołajkowy Wieczór Filmowy 🎥

Samorząd Uczniowski klas VI-VIII przy współpracy z dyrekcją i nauczycielami zorganizował “Mikołajkowy Wieczór Filmowy”.❤️ Udział w imprezie wzięli uczniowie z klas ósmych. Po obejrzeniu filmu znaleźliśmy czas na świąteczne dekorowanie szkolnego korytarza, ubieranie choinki. Wielką frajdę dał konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy, w którym zwyciężyła klasa VIIIc. Wieczór spędziliśmy na rozmowach, śmiechu, zabawach. Uczniowie i nauczyciele zgodnie uznali go za bardzo udany. Nikt nie siedział sam, “z nosem w telefonie”. Ósmoklasiści przyznali, że warto rozmawiać, że spędzając że sobą ten wyjątkowy czas zintegrowali się, bez względu na klasę do której uczęszczają, poglądy, zainteresowania.

Za pomoc w organizacji imprezy dziękujemy paniom Agnieszce Stankiewicz i Annie Biegańskiej, Annie Ostrowskiej oraz panom Dariuszowi Rybackiemu i Markowi Gadzińskiemu.😍