Świąteczna Akcja “PACZKA” – Pomoc  Polakom na Kresach

Ze względu na duże zaangażowanie SPOŁECZNOŚCI SZKOŁY w ŁAŃCUCH DZIELENIA SIĘ DOBREM  w tym roku udało nam się owocnie odpowiedzieć na zaproszenie Kuratorium Oświaty w Warszawie do udziału w  Świątecznej  Akcji “PACZKA” – Pomoc Polakom na Kresach.

Jest to pomoc Polakom , którzy pozostali za przesuniętą na zachód granicą. W ten sposób pokazaliśmy naszą jedność i to że nie jesteśmy obojętni na losy najbiedniejszych rodaków na Kresach Wschodnich.

Nasza Paczka  trafiła w dniu 8 grudnia do magazynu w Warszawie, gdzie harcerze, uczniowie i wolontariusze z Mazowsza dzielnie ją segregują i niebawem wyruszy na wschód do naszych najbardziej potrzebujących  rodaków .

Bez pomocy naszych uczniów oraz ich rodziców,  nie bylibyśmy w stanie  zrobić tak wiele dobrego. Życzymy wszystkim, niezależnie czy mieszkają Państwo w Sierpcu czy na Kresach, by zbliżające się Święta były rodzinne, wyjątkowe, a każdy dom wypełniony był miłością, radością i ciepłem.