Szkolny Mistrz Pięknego Czytania klas IV – V

Szkolny Mistrz Pięknego Czytania

W dniu 14 grudnia 2018 r. w bibliotece szkolnej odbył się IV SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA 2018 dla uczniów z klas IV i V. Celem konkursu jest rozbudzanie pasji czytania, doskonalenie umiejętności, popularyzacja literatury dziecięcej i młodzieżowej oraz wdrażanie do zdrowej rywalizacji. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas IV i V Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, którzy wygrali eliminacje klasowe: klasę IVa reprezentowały: Alicja Kaniecka  i Aleksandra Miazek, klasę IVb – Wiktoria Jarzyńska i Nikola Strześniewska, klasę IVd – Emilia Kopycińska i Karolina Kroczak, klasę IVe – Amelia Babecka i Zuzanna Lewandowska. Z klasy Va udział wzięli: Bartłomiej Igielski i Kacper Szulczewski, z klasy Vb Julia Zimnawoda i Igor Nawrocki, z klasy Vd Wiktoria Czajka i Wiktoria Ulicka, z klasy Ve Julia Dominik i Oliwia Laskowska, z klasy Vf Anna Kożuchowska i Wiktoria Piotrowska.

W kategorii klas czwartych

       Tytuł Mistrz Pięknego Czytania 2018 otrzymały Emilia Kopycińska z kl. IVd i Amelia Babecka z kl. IVe

  • Tytuł Wicemistrz Pięknego Czytania 2018 otrzymała Nikola Strześniewska z kl. IVb
  • Wyróżnienia nie przyznano

W kategorii klas piątych

Tytuł Mistrz Pięknego Czytania 2018 otrzymały Wiktoria Czajka z kl. Vd  i Wiktoria Ulicka  z kl. Vd

  • Tytuł Wicemistrz Pięknego Czytania 2018 otrzymała Julia Zimnawoda z kl. Vb
  • Wyróżnienie otrzymała Oliwia Laskowska z kl. Ve

Gratulujemy zwycięzcom