Czytanie z Mikołajem 🎄🎶🤩🌟

Dnia 20 grudnia 2018 r. serduszka wszystkich dzieci przepełniła ogromna radość, tuż przed świętami odwiedził naszą szkołę Święty Mikołaj. Mimo, że miał tak wiele pracy, znalazł dla nas chwilkę. Wysłuchał treści przepięknego opowiadania o nim samym i jego zagubionych rękawiczkach w wykonaniu „Mistrzów Pięknego Czytania”: Adriana Kapeli IIIa, Ignacego Szałkuckiego IIb, Zofii Gąsewicz IIc, Adama Wierzbickiego IIIb oraz Kamila Brzyskiego IIa.
Usłyszał od dzieci pytanie czy mógłby przychodzić do nich podczas innych pór roku? Wysłuchał dzieci z oddziału przedszkolnego, które zaśpiewały Mikołajowi piosenkę „Kochany Panie Mikołaju”. Posilił się mlekiem i piernikami i wyruszył w dalszą podróż, życząc wszystkim Wesołych Świąt i mnóstwa prezentów.
Dzieci natomiast obejrzały film „Opowieść o Jezusie”, która przybliżyła wszystkim historię życia Pana Jezusa opowiedzianą przez ich rówieśników. Po projekcji filmu każda z klas wykonała sobie pamiątkowe zdjęcie.
Agnieszka Tomaszewska.