“Wiosenna Turniejada Przedszkolaków” 2019

W dniu 27 marca 2019 roku odbyła się “Wiosenna Turniejada Przedszkolaków” w naszej szkole. 🍀🌞
 
W zawodach sportowych wzięły udział grupy 5, 6 latków z Sierpeckich Przedszkoli nr 1, 2, 3, 4 oraz Szkół Podstawowych nr 2, nr 3 oraz z Bledzewa, Studzieńca i Goleszyna. Uroczystość prowadziła Pani Dorota Gumińska. Mali sportowcy z ogromnym zaangażowaniem brali udział w następujących konkurencjach: szaleństwo z piłeczkami, balonikowy bieg, piłeczka po ławeczce, nad i pod płotkiem, hokejowa zabawa i złap woreczek. Turniejadę uświetniły występy uczennic klas drugich: Róży Maciejewskiej, Zoffi Gąsewicz oraz Laury Ziemińskiej i grup tanecznych Crazy B pod kierunkiem Pani Beaty Karkusz oraz Red Dance pod kierunkiem Pani Weroniki Marcinkowskiej. Podczas turniejady panowała przyjemna atmosfera, a radość i zadowolenie widać było na twarzach małych sportowców. Zapraszamy ponownie za rok! 🏆🎵