2 kwietnia 👥 Światowy Dzień Świadomości Autyzmu💙

2 kwietnia 👥 Dzień Świadomości Autyzmu💙

Apel tematyczny dla klas IV-V rozpoczął się od krótkiej scenki rodzajowej przedstawiającej specyfikę schorzenia. Spotkanie uatrakcyjnił występ taneczny grupy „Mini Stars.” Następnym punktem programu była projekcja filmów dokumentalnych na temat Autyzmu, pogadanka tematyczna. Tego dnia uczniowie oraz nauczyciele wsparli akcję, ubierając się na niebiesko.

Program przygotowała p. Marta Skierska 💙 zespół taneczny p. Beata Karkusz, 💙solistki p. Aleksandra Dołasińska,💙 dekoracje p. Joanna Gąsiorowska. 💙

Dnia 2.04.2019 r. odbyło się spotkanie informacyjne dla klas 6-7 z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.🌞

Uczniowie mogli dowiedzieć się co to jest autyzm, jego objawy oraz charakterystyczne zachowania osób z tą przypadłością.
Dużym zainteresowaniem cieszył się film o funkcjonowaniu osób dorosłych w życiu codziennym, podejmowanych działaniach.
Spotkanie zorganizowała p. Agnieszka Stankiewicz  oraz p. Edyta Malicka🍀