„Pomóżmy Ali wrócić do zdrowia”

W dniu 22.03.2019r., Szkolny Wolontariat „Jeden Drugiemu” 😍przeprowadził akcję charytatywną „Pomóżmy Ali wrócić do zdrowia”. Zbiórkę rozpoczęli koledzy i koleżanki z klasy 1d. Od samego rana sprzedawali pyszne kanapki. Rodzice uczniów klasy 1d pojawili się z pysznymi ciastami, ciasteczkami, mufinkami zapełniając półki naszego stoiska, na którym znalazły się także różne gadżety: pendrivy, książki, notesy, kalendarze. Ogromne zaangażowanie kolegów i koleżanek Ali wzbudziło podziw i wzruszenie. Uczniowie chcąc wesprzeć akcję, kupowali słodkości, które sami przynieśli. Bardzo dziękuję uczniom klasy 1d i ich rodzicom, którzy włożyli wielkie serce w przygotowanie wypieków. „Pomagamy Ali wrócić do zdrowia” nie tylko zbierając pieniądze na leczenie i rehabilitację. Wspieramy ją dobrym słowem i przesyłamy moc uścisków. 🌞 🥰