Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół – Dwójka kolejny raz na podium

W miniony piątek 13. 09 w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych, średnich powiatu sierpeckiego. W roku szkolnym 2018/2019 Powiatowy Szkolny Związek Sportowy prowadził podwójną klasyfikację szkół – oddzielnie za udział w zawodach w kategorii dzieci – uczniowie klas IV-VI i młodzież – uczniowie klas III gim i VII-VIII szkół podstawowych.

Nasza szkoła w kategorii zdobyła po raz kolejny I miejsce, a w kategorii młodzież IV miejsce. Pamiątkowe puchary i dyplomy zostały odebrane podczas uroczystości przez dyrektora szkoły panią Annę Trzcińską oraz nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy uczniom za zaangażowanie w podtrzymywanie tradycji sportowych szkoły, a rodzicom za wyrozumiałość, motywowanie  i kibicowanie swoim dzieciom.

Współzawodnictwo sportowe w kategorii dzieci za rok szkolny 2018/2019

1.Szkoła Podstawowa nr 2 Sierpc      464 pkt