Zajęcia rewalidacyjne w CKiSZ w Sierpcu

W piątkowe popołudnie w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyły się zajęcia rewalidacyjne dla kilkorga uczniów naszej szkoły mające na celu otwieranie uczniów na tajniki teatru, poznawanie siebie i przełamywanie barier przed swobodnym wypowiadaniem się i występowaniem na scenie.
Zaproponowane ćwiczenia ,gry i scenki oscylowały wokół integracji grupy, a także pozwalały uczestnikom na wyrażanie emocji i wcielanie się w różne postacie. Bardzo podobało się to ćwiczenie szczególnie dlatego, że sami mogli wybrać sobie kim są i co prezentują na scenie.
Pantomima w ich wykonaniu zasługiwała na gromkie brawa a scenki zaskakiwały pomysłowością i precyzją wykonania. Gorące podziękowania dla pani Katarzyny Moskal- instruktora do spraw teatru w CKiSZ w Sierpcu.

Opiekun-Agnieszka Stankiewicz