XX Jubileuszowa Gala “Mazowieckie Barwy Wolontariatu” – wyróżnienie

Mamy to! Nasz Szkolny Klub Wolontariatu “Jeden Drugiemu” otrzymał wyróżnienie podczas XX Jubileuszowej Gali “Mazowieckie Barwy Wolontariatu”,
konkursu który jest uhonorowaniem pracy wolontariuszy. Jak powiedział pan Marszałek, to ogromny powód do dumy być wśród najlepszych, pośród wybranych z województwa mazowieckiego,które liczy ponad 5 milionów mieszkańców.
Z radością i dumą odebrałyśmy to wspaniałe wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego pana Adama Struzika.
Uroczystość wręczenia odbyła się w Centrum Olimpijskim w Warszawie, a poprowadził ją przesympatyczny Tomasz Kammel. Imprezę uświetnił swoim występem Marcin Wyrostek z zespołem oraz tancerzami Anną Głogowską i Marcinem Olszewskim.
Dziękujemy całemu zespołowi za pracę, serce, zaangażowanie. To nasz wspólny, wielki sukces i każdy dołożył do niego swoją cegiełkę. Jak powiedział Tomasz Kammel “tu się ceni pracę zespołową”.