VI Edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Karola Wojtyły i o Św. Janie Pawle II.

25 października w DPS w Szczutowie  odbyła się uroczystość wręczenia nagród VI Edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Karola Wojtyły i o Św. Janie Pawle II. W konkursie brało udział 13 szkół z powiatu sierpeckiego. Tym większe gratulacje dla naszych zwycięzców. Nasi laureaci to: w kategorii klas I-III : I miejsce:  Izabela Malewska kl. II b  , II miejsce:  Szymon Tułodziecki kl. II b, III miejsce:  Gabriela Chmielewska kl. II a oraz wyróżnienie:  Wiktor Kaczorowski kl. I a.

Kategoria klas IV-VI: II miejsce:  Lena Węglarek kl. V d, wyróżnienie:   Wiktoria Siwińska kl. V d                                                              Kategoria kl. VII –VIII                                                                                                                                                                                              I miejsce:  Jakub Kwiatkowski kl. VIII d oraz III miejsce:  Amelia Witkowska kl. VIII b                                                                                 Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów. 🎊👏🎉👍💖