Znicz pamięci . . .

Dwójka Pamięta – jak co roku, przed pierwszym listopada, grupa uczniów, tym razem dziewcząt z klasy siódmej a, wraz z paniami Agatą Urbańską i Agatą Warczachowską, odwiedziła sierpeckie cmentarze, by zgodnie z celem akcji Znicz Pamięci zapalić znicze na grobach nauczycieli, pracowników, uczniów i przyjaciół związanych z naszą szkołą.
W środę zaś dzieci z klasy czwartej a porządkowały pomnik szkolny. Umyły płytę, zgrabiły liście i ustawiły wcześniej postawione znicze. Wielu też uczniów z nauczycielami odwiedziło miejsca pamięci narodowej i również tam zapaliło znicze.
Ogromnie cieszymy się, że uczniowie licznie włączają się w akcję Znicz Pamięci, lecz niestety z roku na rok odchodzą ludzie związani z Dwójką, z naszym miastem, nasi przyjaciele… Żegnajcie