101. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę

W dniu 14 listopada 2019r. odbył się w naszej szkole apel przygotowany przez uczniów klas siódmych i zespół wokalny ,,Wesołe Nutki” z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W montażu słowno- muzycznym uczniowie wspominali czasy niewoli i heroicznych czynów Polaków, których owocem była Niepodległość. Dla wielu była to niezapomniana lekcja historii i patriotyzmu. Akademia wieńczyła szereg działań związanych z obchodami 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w które włączyła się nasza społeczność szkolna. Apel przygotowała pani Magdalena Szmigielska, oprawą muzyczną zajęli się pani Aleksandra Dołasińska i pan Marcin Kowalczyk, a piękne dekoracje wykonały pani Joanna Gąsiorowska i Elżbieta Dobies. Szczególne podziękowania dla wszystkich młodych artystów oraz pana Roberta Kwiatkowskiego.