Zapoznanie uczniów z projektem “Szkoła 6.00”

Współpraca ze szkołą z Hiszpanii – zapoznanie uczniów z projektem “Szkoła 6.00”

25 października 2019 r. odbył się apel z uczniami klas 6-8 dotyczący projektu “Szkoła 6.00”, do którego w tym roku szkolnym przystąpiła nasza szkoła. Podczas tego spotkania przedstawione zostały cele, jakie szkoła chce osiągnąć realizując projekt ze szkołą polonijną z Hiszpanii. Dzięki prezentacji przygotowanej przez nauczycieli zaangażowanych w projekt, uczniowie dowiedzieli się co to znaczy szkoła polonijna i kim są uczniowie, z którymi nawiązaliśmy współpracę. Ponadto zaprezentowane zostały działania, które będą przeprowadzone i realizowane przez najbliższe dwa lata w ramach projektu oraz tematyka “rodziny polskiej” , która będzie nam towarzyszyła przez cały okres trwania projektu. Projekt 6.00 już cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ tuż po zakończeniu pierwszego spotkania kilku uczniów naszej szkoły przyłączyło się do pierwszego działania!!!