Wideokonferencja z naszym partnerem z Hiszpanii w ramach projektu Szkoła 6.0

16 listopada nasi uczniowie brali udział w wideokonferencji z Polską Szkołą Forum im. Marii Konopnickiej z Mostolesu w ramach projektu Szkoła 6.0. Było to nasze pierwsze spotkanie „na żywo”, podczas którego każdy z uczniów przedstawił się  i opowiedział o swoich zainteresowaniach. Spotkanie odbyło się  za pomocą komunikatora internetowego Facebook Messenger w sobotę, ponieważ zaprzyjaźniona szkoła polonijna funkcjonuje tylko w weekendy. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem dobrej znajomości języka polskiego naszych nowych kolegów i koleżanek z Mostolesu. Wideokonferencja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, było sporo emocji…. Nie możemy  doczekać się kolejnych wspólnych działań  w ramach projektu!