Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt

Bezpośrednio po lekcjach w poniedziałek 18.11 o godzinie 15.30 reprezentacje dziewcząt z klas siódmych i ósmych wzięły udział w Mistrzostwach Szkoły w Koszykówce. Organizatorem zawodów była pani Joanna Ciesielka, sędziowali nauczyciele – pani Małgorzata Chęcińska i pan Marek Siennicki oraz absolwent szkoły, pasjonat koszykówki pan Mariusz Czajkowski. Zawody otworzyła wicedyrektor szkoły pani Katarzyna Kordulasińska, która powitała zawodniczki oraz zgromadzonych kibiców – uczniów i rodziców i życzyła wszystkim szczęścia, a także gry w duchu fair play.

Zawody przeprowadzono systemem “każdy z każdym” i po blisko dwóch godzinach rozgrywek wyłoniono zwycięzców. W kategorii klas siódmych I miejsce zdobyły dziewczęta z klasy siódmej a – podopieczne pani Agaty Urbańskiej, w kategorii klas ósmych – dziewczęta z ósmej c – podopieczne pani Ciesielki.

Klasyfikacja końcowa

Klasy siódme