Konkurs filmowy dla dzieci i młodzieży na temat współczesnych zagrożeń

Konkurs na film fabularny lub dokumentalny, reportaż, wideoklip dla dzieci i młodzieży województwa mazowieckiego „Współczesne zagrożenia”

Serdecznie zachęcamy uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej, uczniów szkół ponadpodstawowych, uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz placówek wychowania pozaszkolnego do udziału w wojewódzkim konkursie na film fabularny lub dokumentalny, reportaż, wideoklip „Współczesne zagrożenia”.

Ideą konkursu jest zwrócenie uwagi młodzieży na problemy i zagrożenia stanowiące podłoże czynów karalnych z udziałem nieletnich. Praca konkursowa powinna dotyczyć jednego z następujących bloków tematycznych:

  1. agresja rówieśnicza,

  2. hejt i nietolerancja,

  3. zagrożenia w ruchu drogowym,

  4. cyberzagrożenia.

Organizatorem konkursu jest Mazowiecki Kurator Oświaty, Komendant Stołeczny Policji oraz Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu.

W załączeniu zarządzenie nr 74 Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 14 listopada 2019 r. wraz z regulaminem konkursu.

Pliki do pobrania

REGULAMIN_KONKURSU