Uczniowie “Dwójki” Mistrzami Powiatu Sierpeckiego w Koszykówce

Ostatnie dni listopada 2019r. obfitują w liczne imprezy sportowe, w których biorą udział uczniowie naszej szkoły. Po badmintonie przyszedł czas na mistrzostwa powiatu sierpeckiego w koszykówce dziewcząt i chłopców kat. dzieci, które zostały rozegrane w ramach XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Dziewczęta swoje zawody rozegrały w piątek 22.11.2019r. w SP w Borkowie, natomiast chłopcy spotkali się w poniedziałek 25.11.2019r. na hali sportowej w naszej placówce. W kategorii dziewcząt rywalizowało pięć reprezentacji, natomiast w rozgrywkach chłopców do Dwójki przyjechały tylko cztery zespoły. Turnieje rozegrano systemem “każdy z każdym” i w obydwu triumf odnieśli zawodnicy z naszej szkoły pokonując wszystkie reprezentacje i z każdego meczu wychodząc z kompletem punktów.

Obydwa zespoły zakwalifikowały się na zawody międzypowiatowe do Płocka

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce SP 2 Sierpc

II miejsce SP 3 Sierpc

III miejsce SP Goleszyn

IV miejsce SP Borkowo

V miejsce SP Gozdowo

Dziewczęta wystąpiły w składzie:Julia Turalska, Gabriela Liszewska, Zuzanna Nowalska, Julia Janiszewska, Julia Wilary, Kamila Sękielewska, Weronika Kornacka, Lena Maszerowska, Nikola Kosińska, Oliwia Przybułkowska, Zuzanna Wolska – opiekun pan Witold Nawrocki

Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce SP 2 Sierpc

II miejsce SP Gozdowo

III miejsce SP 3 Sierpc

IV miejsce SP Szczutowo

Zwycięska drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Jakub Frydrychowicz, Marcel Żendarski, Kacper Dąbrowski, Alek Dul, Dominik Dołasiński, Karol Abramik, Paweł Kościelski, Krystian Burczyk,Filip Linowski, Jakub Twardowski, Jakub Pacek, Kacper Jędrzejewski – opiekun pan Dariusz Malanowski.