Złoto dla dziewcząt w koszykówce – zawody powiatowe

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce Dziewcząt kat. młodzież🏀👍🏆🏅

W środę 27.11. dziewczęta z naszej szkoły z klas siódmych i ósmych uczestniczyły w mistrzostwach powiatu sierpeckiego w koszykówce w ramach XXII MIMS, które odbyły się w Borkowie na hali sportowej. Wróciły ze złotymi medalami i kompletem punktów do klasyfikacji szkół.
Serdecznie dziękujemy zawodniczkom i Pani Joannie Ciesielce oraz gratulujemy sukcesu.👑👍💕
Klasyfikacja końcowa:

I miejsce SP2 Sierpc
II miejsce SP Borkowo
III miejsce SP3 Sierpc

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Oliwia Ablewska, Anna Bieńkowska, Weronika Dobrzeniecka, Zuzanna Dul, Zuzanna Kwiecień, Julia Manista, Martyna Obczyńska, Natalia Przybyłowska, Anna Szpakowska, Julia Tybuszewska, Oliwia Walentynowicz, Oliwia Nowicka -opiekun pani Joanna Ciesielka.