Zabawa Andrzejkowa w naszej szkole

Dnia 29. 11.2019 r. w godzinach od 16.00 – 19:00 odbyła się Zabawa Andrzejkowa integrująca społeczność uczniowską przygotowana przez Samorząd Szkolny klas IV-VIII, który pracuje pod opieką pani Agnieszki Opolskiej, pani Moniki Nowak i pana Witolda Nawrockiego.
Uczniowie, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, losowali wróżby. Piękne wróżki z magiczną kulą przepowiadały przyszłość. Symbole wiedzy magicznej, dodawały tajemniczości całej scenerii.
Zmęczeni i głodni mogli uzupełnić swoje siły przy stoisku, które oferowało pyszne ciasta, soki przygotowane przez uczniów z kl. Vc wraz z rodzicami (p. Anna Ostrowska i p. Marzena Stawska).
Wszyscy bawili się wspaniale, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.
Celem imprezy była nie tylko dobra zabawa, ale również przyświecał szczytny cel zbiórki pieniążków na leczenie naszej uczennicy Lenki Piórkowskiej.