Coraz bliżej Święta…

Coraz bliżej Święta… Czujemy się wspaniale widząc pojawiające się dekoracje, myślimy już o tym jak ustroić szkolną choinkę, planujemy świąteczne zakupy. Tradycyjnie nie zapominamy też o tym, że są wśród nas osoby, które oczekują Świąt w mniej radosnej atmosferze. W naszej szkole odbyło się już kilka akcji mających na celu pomóc naszym koleżankom i kolegom w chorobie, zbieraliśmy karmę dla zwierząt w schronisku, szykujemy Szlachetną Paczkę.
Jest nam niezmiernie miło, że przyjaciele, nauczyciele pracujący kiedyś w naszej szkole nie zapomnieli o Dwójce i wciąż nas wspierają. Pani Hanna Kurta i pani Iwona Brudnicka zorganizowały kiermasz świąteczny w Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Nasi uczniowie i nauczyciele z przyjemnością włączyli się w przygotowania i tak 4 grudnia efekt tych działań przerósł nasze oczekiwania. Okazało się, że stoły “uginają” się od bożonarodzeniowych wspaniałości, a uczestnicy uniwersytetu nie szczędzą grosza, by pomóc naszemu uczniowi, który niedawno uległ wypadkowi. Pięknie się złożyło, iż nasi przyjaciele – wysłuchali tego dnia wykładu o szczęściu. Swoją inicjatywą i hojnością uszczęśliwili nie tylko naszego kolegę, ale całą naszą szkolną społeczność. Dziękujemy im z całego serca za życzliwość i z nadzieją liczymy na dalszą współpracę.😍

Koordynator Wolontariatu: Beata Karkusz