💕Ogólnopolska Akcja Szlachetna Paczka 2019🎁

Piąty rok z kolei udało nam się przygotować Szlachetną Paczkę. Jak co roku efekt naszej wspólnej pracy i działań spowodował u nas poczucie radości i dumy.
Osoba, dla której przygotowaliśmy upominki to Pani Wanda, samotna i schorowana osoba. Zgodnie z listą Jej życzeń udało się zdobyć sprzęt AGD: mikser, żelazko, maszynkę do mielenia mięsa. Nasza Obdarowana otrzyma także dwa łańcuszki z medalikiem Matki Bożej, perfumy i kremy do pielęgnacji. Z radością mogliśmy Jej ofiarować kilka dodatkowych, bardzo przydatnych rzeczy: ręczniki, kołdrę, poduszkę, pościel, dresy, szlafrok i piżamy, kapcie i 2 pary obuwia zimowego, brytfannę do przygotowywania posiłków. Mamy także rower, o który prosiła Pani Wanda. Zgromadziliśmy mnóstwo produktów żywnościowych i środków czystości.
Czeka nas wyjątkowa chwila, poznanie pani Wandy i przekazanie Paczki. Z doświadczenia wiemy, że to bardzo radosne, choć wzruszające momenty. Obiecujemy, iż przekażemy Państwu nasze wrażenia.
Już dziś pragniemy bardzo mocno podziękować naszym uczniom i ich rodzicom, pracownikom szkoły i naszym przyjaciołom za pomoc i ofiarowanie tak wielu prezentów. Było tego tak dużo, że nie wszystko pewnie udało się sfotografować. Jesteśmy pewni, że nasza wspólna praca i zaangażowanie rozjaśnią nie tylko zbliżające się Święta, ale także życie Pani Wandy. To, co dobre zawsze wraca, zatem życzymy, by do Państwa wróciło ze zdwojoną siłą.

                                                                                        Finał Szlachetnej Paczki💞🎁💕
31 przygotowanych paczek trafiło do Obdarowanej. Była radość, szczęście i łzy wzruszenia.
W imieniu naszym oraz Pani Wandy dziękujemy za ten Dar Waszych Otwartych Serc, który jest najcenniejszą wartością. Niech dobro, którego jesteście dawcami powróci do Was, będąc dla innych inspiracją do robienia rzeczy wielkich i ważnych, do bycia bliżej tych, którzy nas potrzebują.
Dziękujemy😘