VIII Sierpecki Dzień Wolontariatu

5 grudnia w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza odbył się VIII Sierpecki Dzień Wolontariatu. Podczas pięknej uroczystości, na której podsumowano bezinteresowną pomoc na rzecz drugiego człowieka, Pani Dyrektor Anna Trzcińska odebrała podziękowanie dla naszej Szkoły za udział w Akcji
“I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem -“Trójka” z pomocą dla 3- letniej Emilki”.
Honorowy Tytuł SUPER WOLONTARIUSZA otrzymał uczeń klasy VI d Mateusz Olszewski, który odebrał również podziękowanie i wyrazy uznania od Wicemarszałka Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej Piotra Zgorzelskiego.
Listy Gratulacyjne za poświęcenie czasu, bezinteresowne niesienie pomocy i chęć bycia z drugim człowiekiem otrzymała Pani Agnieszka Tomaszewska, nauczyciel wolontariusz oraz koordynator szkolnego klubu wolontariatu Pani Beata Karkusz.