Dla naszej Haneczki . . .

“Sensowna pomoc działa długofalowo i zmienia coś więcej, niż tylko zewnętrzne okoliczności”.

Chyba nie ma na świecie osoby, której los dziecka jest obojętny. Kto patrzy na jego cierpienie i się nie wzrusza. Po raz kolejny uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły, sponsorzy, swoim dobrym uczynkiem wprowadzili nas wszystkich w przedświąteczny nastrój pomagania. Dzieciaczki z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego z Kraszewa – Czubakach mogą zawsze liczyć na nasze wsparcie. Doskonale wiemy, czego potrzeba podopiecznym. Staraniem wszystkich dobrych Aniołów przekazaliśmy nowe ubranka, śpioszki, body, bluzy, spodnie, piżamki, rajstopy, dresy, czapki. Dodatkowo żywność, środki do pielęgnacji oraz pampersy. Szczególny prezent powędrował do naszej kochanej Haneczki. Aby wiedziała, że jest dla nas bardzo wyjątkowa.