Gwiazdka z nieba ‘2019

“Uśmiech bogaci obdarzonego, nie zubożając dającego,” S. J. Faber – Gwiazdka z nieba 2019. Dostarczenie wyjątkowych paczek do Domu Dziecka odbyło się dnia 20 grudnia 2019. Dzień pełen wrażeń, radości i szczęścia, a wspomniany uśmiech na dobre zagościł na twarzach obdarowanych. Dziękujemy Wam drodzy przyjaciele za wsparcie. Oby to czym się dzielicie wróciło do Was. Magicznych i wyjątkowych chwil.

“Gwiazdki tak jak ludzie, mają swe sekrety. Zdradzają je czasem? Zbyt rzadko, niestety…
Dzięki tym gwiazdkom będziecie wiedzieli, że szczęście się mnoży, kiedy się je dzieli”, akcja charytatywna Szkolnego Klubu Wolontariatu Jeden Drugiemu „Gwiazdka z nieba 2019”
Kolejny raz społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu udowadnia, że razem znaczy więcej, razem jest lepiej.
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zaprzyjaźnionych sponsorów, udało się już po raz drugi zrealizować marzenia dzieci z Domu Dziecka. Listy wysłane do Świętego Mikołaja trafiły do „Dwójki”. To właśnie u Nas świąteczne elfy, anioły, gwiazdki i Mikołaje, spełniły 11 marzeń podopiecznych. Pamiętano również o pracownikach Domu Dziecka. Zdecydowanie najlepiej jest działać wspólnie- razem. Dziękujemy za to, że jesteście z Nami w tym świątecznym czasie i że za Waszą sprawą pojawiła się wiara w dobro, radość i szczęście. Wesołych Świąt!