Powiatowe IMS w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

                 Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt – kat. młodzież  Szczutowo 10.01.2020

W piątek 10.01.2020r. pięć reprezentacji szkół podstawowych uczestniczyło w powiatowym turnieju w halowej piłce nożnej dziewcząt kat. młodzież. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Anna Szpakowska, Julia Manista, Katarzyna Kokoszczyńska, Zuzanna Dul, Oliwia Ablewska, Zuzanna Kwiecień, Lena Kalinowska, Natalia Przybyłowska i Martyna Obczyńska pod opieką pani Agaty Urbańskiej. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej Szczutowie. Grano systemem “każdy z każdym” i po rozegraniu wszystkich dziesięciu spotkań dziewczęta z Dwójki zakończyły turniej na drugim miejscu zdobywając srebrne medale, uległy tylko drużynie z Mochowa – zwyciężczyniom turnieju.

WYNIKI ZAWODÓW

SP Mochowo – SP Goleszyn     8:0

SP Szczutowo – SP Zawidz       2:0

SP nr 2 Sierpc – SP Mochowo  0:2

SP Goleszyn – SP Zawidz          1:0

SP nr 2 -SP Szczutowo              1:0

SP Mochowo – SP Zawidz         1:1

SP Szczutowo – SP Goleszyn    1:0

SP nr 2 – SP Zawidz                    3:0

SP Mochowo – SP Szczutowo   6:0

SP nr 2 – SP Goleszyn                3:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW

1.Szkoła Podstawowa Mochowo                 10 pkt        17:1 st.bramek

2.Szkoła Podstawowa nr 2 Sierpc                 9                 7:2

3.Szkoła Podstawowa Szczutowo                  6                 3:7

4.Szkoła Podstawowa Goleszyn                    3                  1:12

5.Szkoła Podstawowa Zawidz                       1                   1:7