Kolejne działanie w ramach projektu Szkoła 6.0 – IX edycja przeglądu inscenizacji szkolnych

Uczniowie naszej szkoły w IX edycji przeglądu inscenizacji szkolnych organizowanych przez Polską Szkołę Forum im. Marii Konopnickiej w Mostolesie (w Hiszpanii) !

Udział w IX edycji teatraliów to kolejne działanie w ramach projektu Szkoła 6.0, do którego przystąpiliśmy w tym roku szkolnym. Uczniowie klas 7b, 7c, 8b, 8c i 8d znaleźli się wśród 7 szkół m.in. z Madrytu, Walencji, Mostolesu i Bilbao, które wzięły udział w tym przedsięwzięciu. Uczniowie otrzymali dyplomy, nagrody oraz słodki upominek za przygotowanie wspaniałego przedstawienia pt. „Czerwony Kapturek-meloman”, które mogliśmy także podziwiać w naszej szkole. Podziękowania należą się również uczniom klasy 6d: Bartkowi Wiśniewskiemu oraz Mateuszowi Olszewskiemu za nagranie przedstawienia i przygotowanie go od strony technicznej. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w kolejne działanie w ramach naszego projektu!