„Tańczę. Muzykuję. Żyję pełnią życia,”  pokaz tańca na wózkach inwalidzkich.

 

Dnia 23 stycznia 2020r w naszej szkole gościliśmy podopiecznych Fundacji „Dom w Łodzi.” Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne w kilku odsłonach. Nie zabrakło tanecznych hitów „Seniorita,” „Twist” oraz tańców góralskich, wystąpień solo. Wyjątkowe, pełne energii i radości tańce zatańczyli dla nas: Ania Koźba, Gabrysia Marczuk, Patrycja Marczuk, Kacper Pietrzyk, Zofia Szewczyk  i Jagoda Bujak. Występ porwał publiczność, która tańczyła wspólnie z tancerzami oraz instruktorem panem Mateuszem Szałańskim. Dziękujemy naszym gościom za pasję, radość, uśmiech. Podziękowania kierujemy w stronę Pani Marty Libiszowskiej -Jóźwiak koordynatora do spraw Public Relations fundacji. Spotkanie poprowadził Pan Damian Szymański – koordynator wolontariatu Fundacji “Dom w Łodzi.”

Organizacja pokazu: M. Skierska, M. Jankiewicz, K. Rutkowska, A. Jarzyńska.